[SENIORI] NOVA SEZONA I VISOKI CILJEVI…

1 kol

Posljednji dan mjeseca srpnja, rukometaši Koprivnice Hangar 18, imali su rezerviran za svoje prvo okupljanje i početak priprema za novu natjecateljsku sezonu 2017/18. Okupljanje i prvi trening odrađen je u večernjim satima na vanjskom igralištu COOR-a Podravsko sunce. Upravu kluba predstavljali su član uprave Zdravko Premec i predsjednik Alen Lazar, koji je u uvodu pozdravio prisutne i zaželio im uspješnu sezonu. Posebno treba istaknuti da je želja kluba u novoj sezoni iskorak više, a to bi značilo da nam je cilj prvo mjesto i plasman u viši rang natjecanja. Trenažni proces pripremnog dijela odrađivat će se kroz dva treninga dnevno, uglavnom u prirodi, na gradskim bazenima i na vanjskim terenima koprivničkih škola.

Kao što je uobičajeno za amaterski pogon, dio igrača priključit će se kasnije zbog privatnih obveza.